Top
oblini

Мажите сакаат жени со облини

Мажите многу пати до сега се изјасниле дека сакаат дами со облини. Токму овие жени се покажале како многу добри во сексот.

Поголема самодоверба
Големите гради и убавиот задник со кои мажите може да си „поиграат“ не се единствената причина зошто овие жени се секси, туку затоа што тие се свесни за нивното женствено тело. Убавината и сексипилот немаат врска со големината на телото, но во секој случај во голема мерка се поврзани со самодовербата, а жените што имаат поголема самодоверба се подобри во сексот.

Науката потврдува
Научните истражувања покажуваат дека мажите се „програмирани“ така што ги привлекуваат жени со облини. Кој би можел да одолее на фигурата на телот која наликува на песочен часовник?

Здрав (сексуален) апетит
Ништо не е посексапилно од жената која знае да ужива!

Девојка која брои калории
Навистина е здодевно времето да го поминувате со девојка која е опседната со бројот на калории и која по сексот ќе разговара за новата диета.

Големи гради
Сите девојки со облини немаат и големи гради. Мора да се напомене дека не е сѐ во градите, но не е на одмет ако девојката има убави гради.

Задник
Големиот задник за мажите е знак дека жената е со подобро репродуктивно здравје.

Фокус врз забавните нешта
Дамите со облини нема да трошат време за да навлечат три броја помали фармерки на нив, туку на многу позабавни нешта – нови секс пози, разгорување на страстите…

Удобност
Ќе се согласите, бујните гради на заоблените девојки се идеално место на кое можете да ја потпрете главата по добрата акција.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>