Top
Bara_cook

Гответе без електрична енергија со “Barocook”

“Barocook” е револуционерен сад на готвење кој овозможува да си ја подготвите омилената храна во секое време без употреба на електрична енергија. Иновативниот беспламен систем за готвење користи нетоксични само-затоплувачки перничиња. Употребата е мошне едноставна, a истата можете да ја погледнете на видеото. Совршен придружник за сите авантуристички патувања, кој ќе овозможи топол оброк за само 15 минути.

barocook_cup_11


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *