Top
Карактеристики на идеалната жена

Карактеристики на идеалната жена

Дали некогаш сте за запрашале кои критериуми треба да ги исполнува една жена за да го добие епитетот „идеална“? Мажите составија мини-листа со карактеристики кои треба да ги има совршената жена.

Листата изгледа вака:

  • Да сака спорт и акциони филмови
  • Да биде искрена
  • Да биде спонтана и да има смисла за хумор
  • Да ​​биде добра домаќинка и одлична мајка
  • Да дава несебична поддршка
  • Да биде успешна и амбициозна
  • Да изгледа привлечно
  • Да биде одлична во креветОставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>