Top
Видео-инструкции за совршени стомачни мускули

Видео-инструкции за совршени стомачни мускули

Добро дефинирани мускули се сон на секој маж. Инструкторот Мајк Чанг на неговиот јутјуб канал постави видео со неколку корисни вежби кои можете да ги правите во домашни услови, а со кои ќе постигнете врни резултати.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *