Top
Рачно изработени скејтборди

Рачно изработени скејтборди

Natural Log Skateboards” е една од најпознатите компании за рачно изработени скејтборди. Компанијата има седиште во Сан Диего, Калифорнија. Токму таму се произведуваат скејтборди од внимателно одбрано дрво со исклучително висок квалитет. На нивната веб-страна можете да нарачате скејтборд по ваша мера, а тоа задоволство ќе ве чини само 100 американски долари.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>