Top
Запознајте го Мардид преку група млади скејтери

Запознајте го Мадрид преку група млади скејтери

Денес ќе имате можност да го запознаете убавиот Мадрид од еден поинаков аспект, преку скејт-триото Ра, Начо и Маркетес. 9-минутното видео е дело на Хуан Рајос, а снимено е со помош на апарат Canon 5D Mark II.

Стиснете „плеј“ и уживајте во убавините на шпанската метропола.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>