Top
Kucence-go-gali-svojot-sopstvenik-iLike-mk-F

Видео кое најубаво објаснува зошто кучето е најголем пријател на човекот

Ова видео е уште една потврда дека кучето е најголемиот пријател на човекот.

Симпатичниот Рики буквално ужива додека неговото милениче Рило го милува.

Премногу љубов и нежност во само 45 секунди.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>