Top

Емотивна реакција на бебенце кое прв пат го слуша гласот на својата мајка

Ова преслатно бебенце е родено со аномалија на слухот. Бебето има само 7 недели, а со помош на специјално апаратче за слух за прв пат успева да го чуе гласот на својата мајка.

Неговата реакција е преслатка и невозможно е да останете рамнодушни.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>