Top
21-mesecno-bebe-iLike-mk-F

21-месечно бебе плива како рипка

Арабел, која има само 1 година и 9 месеци, плива како вистински професионалец. Нејзината желба за пливање и пливачки техники воодушевуваат.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>