Top
Мал ракун ужива додека јаде грозје

Мал ракун ужива додека јаде грозје

Ова видео е вистински хит по социјалните мрежи, а главната улога во него ја има еден мал ракун кој е седнат на трпеза и со апетит јаде грозје, исто како човек.

Дали некогаш сте помислиле да имате ракун како домашно милениче? :)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>