Top
kim-kanye-ilike-mk-f

Ким Кардашијан и Кание Вест со ќеркичката Норт за „Вог“

Долгогодишниот сон на Ким Кардашијан конечно стана реалност. Таа заедно со својот сопруг Кание Вест и малата Норт е дел од априлскиот број на реномираниот магазин „Вог“. Фотосесијата ја потпишува реномираната фотографка Ени Либовиц.

kim-kanye-ilike-mk-002

kim-kanye-ilike-mk-003

kim-kanye-ilike-mk-004
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>