Top
charlize-theron-vogue-iLike-mk-F

Шерлиз Терон со секси фотосесија на плажа за „Вог“

Преубавата актерка и модел Шерлиз Терон ја краси насловната страна на јунското издание на магазинот „Вог“ наменето за американскиот пазар. 38-годишната Шерлиз изгледа неодоливо на фотографиите направени на плажа, зад кои стои реномираниот фото-мајстор Марио Тестино.

charlize-theron-vogue-iLike-mk-002

charlize-theron-vogue-iLike-mk-003

charlize-theron-vogue-iLike-mk-004

charlize-theron-vogue-iLike-mk-005

charlize-theron-vogue-iLike-mk-006

charlize-theron-vogue-iLike-mk-007

charlize-theron-vogue-iLike-mk-008
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *