Top
Ryan-Kwanten-LUomo-Vogue-iLike-mk-F

Рајан Квантен од „Вистинска крв“ со интервју и фотосесија за „Вог“

Синокосиот актер од филмската серија „Вистинска крв“ и миленик на женската популација, Рајан Квантен, е дел од италијанското издание на магазинот „Vogue“. Во интервјуто, 37-годишниот австралијанец зборува за животот, како и улогите во „True Blood“ и „Sex And Sunsets“.

Погледнете дел од фотографиите кои ги направи Ерик Г.

Ryan-Kwanten-LUomo-Vogue-iLike-mk-002

Ryan-Kwanten-LUomo-Vogue-iLike-mk-003

Ryan-Kwanten-LUomo-Vogue-iLike-mk-004
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *