Top
Џејк Гиленхал за GQ

Џејк Гиленхал за „GQ“

Шармантниот актер Џејк Гиленхал (Jake Gylenhaal) ја разубавува насловната страна на германското издание на магазинот „GQ Style“. Фотографиите се дело на познатиот моден фотограф Mark Seliger.

Џејк Гиленхал за GQ (2)

Џејк Гиленхал за GQ (3)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>