Top
Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Популарната филмска ѕвезда Камерон Дијаз (Cameron Diaz) несебично ги отвори вратите од својот нов стан во Менхетн, и им дозволи на репортерите од магазинот Elle Décor да направат неколку фотографии.

Станот е голем 223 метри квадратни, изобилува со луксузен мебел и сјајни детали. Ентериерното решение е дело на дизајнерката Kelly Wearstler.

Русокосата актерка низ смеа во интервјуто вели:

Можеби треба да се чувствувам виновно за секој светкав детаљ во мојот дом. Но, за нив е виновно моето кубанско потекло…

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн

Новиот стан на Камерон Дијаз во Менхетн


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>