Top
Модел на патики од Најк за дождливите есенски денови

Модел на патики од „Најк“ за дождливите есенски денови

Производителот на спортска опрема и обувки „НАЈК“ (Nike) презентираше нов модел на патики наменет за дождливите денови кои претстојат. Се работи за високи патики над глужд, изработени од кожа и квалитетна варена гума. По однос на боите, достапни се во две варијанти: војничко зелена и кафеава. Патиките ќе се најдат во малопродажба почнувајќи од 1-ви октомври.

Модел на патики од Најк за дождливите есенски денови

Модел на патики од Најк за дождливите есенски денови

Модел на патики од Најк за дождливите есенски денови


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>