Top
he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mkF

Обувки за момци со стил со потписот на „H.E. by MANGO“, пролет-лето 2014

Шпанската модна куќа „MANGO“ ја претстави машката колекција која, меѓу другото, вклучува и одлични обувки наменети за момци со стил. Пролетно-летната линија за оваа модна сезона содржи широка палета на обувки за сечиј вкус, од класични до спортски. Погледнете мал дел од нив.

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-002

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-003

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-004

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-005

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-006

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-007

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-008

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-009

he-by-mango-prolet-leto-2014-ilike-mk-010
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>