Top
Adidas ZX 700

Традиционален модел на патики од „Адидас“ со окер боја

Традиционалниот модел на патики од Адидас (Adidas) е повторно актуелен оваа есен. Станува збор за моделот ZX 700 од линијата Adidas Originals. Удобни патики со окер боја создадени за актуeлните временски услови. Внатрешноста е исклучително мека, а освежување е сината боја на јазикот и задниот дел.

Adidas_ZX700_iLike_mk_002

Adidas_ZX700_iLike_mk_003

Adidas_ZX700_iLike_mk_004

Adidas_ZX700_iLike_mk_005

Adidas_ZX700_iLike_mk_006

Adidas_ZX700_iLike_mk_007


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>