Top
Tiffany-NG-2015-iLike-mk-F

Романтичната приказна за Божиќ на „Tiffany & Co.“

Луксузните парчиња накит на „Tiffany & Co.“ се сон на секоја дама. Како и секоја година, овој американски бренд е подготвен за Божиќ.

Tiffany-NG-2015-iLike-mk-001

Tiffany-NG-2015-iLike-mk-002

Tiffany-NG-2015-iLike-mk-003

Tiffany-NG-2015-iLike-mk-004

Освен убавите постери, тука е и одличното анимирано видео во кое Њујорк е осветлен од прекрасниот накит.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>