Top
reklama-za-pivo-iLike-mk

„Не заборавајте дека постои некој кој ве чека!“ – Поучна реклама која ја буди свеста

Американската компанија за производство на пиво „Budweiser“ претстави емотивна реклама која има за цел да ја разбуди свеста за последиците од консумирањето алкохол.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>