Top
Емотивна видео реклама за пивото Guinness

Емотивна видео реклама за пивото „Guinness“

Мошне успешна видео реклама за пивото „Guinness“ во која е доловена суштината на вистинското пријателство.

Погледнете ја, нема да ве остави рамнодушни.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>