Top
podmetaci prva

Направете сами креативни подметачи за чаши

Ако имате барем малку слободно време, сигурно би сакале да направите нешто уникатно, што не може да го најдете и да го купите токму онакво какво што е во вашите мисли. Денес, ви предложуваме да си направите подметачи за чаши. Постапката е едноставна, а можете да ја видите од фотографиите во продолжение.

podmetaci6

podmetaci8

podmetaci4

podmetaci7

podmetaci10

podmetaci9

podmetaci

podmetaci2

podmetaci3

podmetaci5
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *