Top
Shal-za-30-minuti-iLike-mk

Сплетете си фраерски шал за само 30 минути

Шалот не е само парче облека кое штити од студ, туку и моден додаток. Денес ви презентираме кус видео-туторијал со чија помош ќе направите ултра модерен шал за само половина час, но без игли за плетење.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>