Top
SamiNaSvetot-iLike-mk

„Сами на светот“ – Воодушевувачки фотографии на младенци направени со дрон

Талентираната фотографка Хелен Хавард прави неверајатни фотографии на млади двојки на егзотични локации, користејќи дрон. Таа намерно ги поставува паровите еден до друг во навидум бескраен простор со цел да ја потенцира блискоста меѓу нив.

Зар не би посакале ваква фото-сторија со Вашата сакана личност? :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>