Top
Crno-beli-fotografii-od-divi-zhivotni-iLike-mk-F

Одлични црно-бели портрети на диви животни

Фотографиите во продолжение нѝ доаѓаат од 48-годишниот фотограф Дејвид Ј. од Шкотска. Талентираниот фотограф за себе вели дека е голем вљубеник во природата, а особени дивите животни. Исто така, вистинска фан на црно-белите фотографии, контрастот и играта со светло.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *