Top
Diviot-svet-na-Afrika-iLike-mk-F

Црно-бели фотографии од дивиот свет на Африка

Овие совршени црно-бели фотографии се дело на Лорен. Истите се направени пред цели 13 години, при неговата туристичка посета на Кенија, Замбија и Боцвана. Критичарите ги оценија како одлични, со особени пофалби за играта со светло и контрастите.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *