Top
Balerina-iLike-mk-F

Приказната за една балерина

Приказната за една балерина“ е симболичен наслов за фантастичната галерија со фотографии која ја потпишува Baixiang Chen, или попознат како Grace. Сесијата е снимена во Националната опера и балет во Копенхаген, Данска.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>