Top
elegantna-sofa3

Модуларна софа 3 во 1 создадена за мал простор

Sofista e елегантен, модуларен тросед составен од 3 елементи: фотелја, тросед и софа за двајца. Истиот е практично решение за мали простори, но одлично се вклопува и во поголеми простори. Неговиот минималистички, стилски изглед и неутрална боја го прават лесно вклоплив во современите ентериери во домовите, па дури и на јавни места. За негово маневрирање е потребно само малку време. Со едноставно поместување на деловите под главниот дел се добива нов мебел во секунда.

elegantna-sofa2

elegantna-sofa1

elegantna-sofa
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>