Top
Божиќна декорација на вашиот дом

Божиќна декорација на вашиот дом

Уште три седмици нè делат од еден од најголемите христијански празници – Божиќ. Па, еве неколку идеи како да го уредите домот во духот на Божиќ и да создадете пријатно катче за домашните и пријателите.

boziknja-dekoracija-ilike-mk-f

boziknja-dekoracija-ilike-mk-002

boziknja-dekoracija-ilike-mk-003
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>