Top
vila

Сензационална вила со неодолив поглед

Гледајќи од надвор оваа вила изгледа како палуба на брод, со оглед на тоа дека во нејзината комплетна конструкција ја сочинува дрво. Таа ги искористува сите привилегии на својата локација на крајбрежјето. Располага со 3 спални соби кои озбезбедуваат смирувачки звук на бранови и галеби, и тие моментално се продаваат по цена од 3.475.000$. Речиси секој дел од внатрешноста го овозможува прекрасниот поглед кој несомнено ќе го одземе вашиот здив.

senzacionalna-vila13

senzacionalna-vila12

senzacionalna-vila11

senzacionalna-vila10

senzacionalna-vila9

senzacionalna-vila8

senzacionalna-vila7

senzacionalna-vila6

senzacionalna-vila5

senzacionalna-vila4

senzacionalna-vila3

senzacionalna-vila2

senzacionalna-vila1

senzacionalna-vila
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>