Top
jabolkov ocet

Пијалок кој го намалува стресот

Овој освежителен пијалок можете да го пиете два до три пати на ден, а истиот може да ви помогне за опуштање по стресни ситуации или по голем физички напор.

Потребни состојки:
1 мала лажичка јаболков оцет
1 мала лажичка домашен мед
1 чаша млака вода

Измешајте ги сите состојки и уживајте во пијалакот кој ќе ви помогне да се чувствувате подобро.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *