Top
trikovi-koi-ke-go-zapalat

Трикови кои ќе го „запалат“ секој маж

За вкусови не се дикутира, но кога станува збор за мажите и сексот постојат заеднички точки на кои ниту еден маж не може да одолее.

  • Земете огледало и поставете го во соба, на место од кое ќе бидат видливи вашите движења во сексот. Мажите уживаат да ја гледаат партнерката во текот на сексот.
  • Жена во високи потпетици е исклучиво секси во машките очи. За промена, во текот на сексот останете во омилените високи потпетици.
  • Не постои ништо поеротско во машките очи од сцена во која жената сама се забавува. Пречекајте го во кревет и покажете му на кој начин функционира вашето тело.
  • Чоколадниот прелив можеби има многу калории, но тоа не е проблем кога ќе заврши на вашето тело. Негова задача ќе биде да го вкуси како најсладок десерт.Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>