Top
izluduvaat_iLIke.mk

Нешта кои ги излудуваат мажите во креветот

Постојат нешта кои жените ги прават во креветот, а мажите тотално излудуваат на нив.

„Кога ќе ми каже точно што сака да ѝ правам.“
„Кога ќе ме разбуди со орален секс.“
„Еднаш девојка ми се појави на состанок облечена во фустан со патент од почетокот до крајот. Кога ѝ го откопчував и ја погледнав секси долната облека која беше под фустанот, беше многу возбудливо и секси.“
„Сексуалната самодоверба е поважна од било што друго. Кога девојката не се плаши да каже што сака и кога гледам дека целосно ужива во тоа.“
„Кога мастурбира, а јас ја гледам.“
„Обожувам кога девојката не се плаши да стенка. И по некој безобразен збор не е на одмет.“
„Кога ги допира своите гради.“
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *