Top
Куси совети за среќен однос со партнерот

Куси совети за убав однос со партнерот

Честопати сосема мали нешта и убави манири можат да го усреќат вашиот партнер. Еве неколку куси совети за попријатен и поубав однос со партнерот:

  • Јавете му се специјално за да му кажете „Те сакам!“
  • Покажете нежност, галете се или нежно масирајте го
  • Бидете тивки додека спие и исклучете го телевизорот
  • Исклучете го мобилниот телефон кога сте заедно за да можете целосно да уживате и да се оддадете еден на друг
  • Повремено организирајте романтични моменти
  • Купете го најновиот албум на неговиот омилен артист и слушајте го заедно
  • Подгответе му доручек и напишете му љубовна поракаОставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>