Top
horoskop

Најкомплицирани парови според хороскопот

Дали вашиот сакан е совршен избор за сериозна врска е запишано во ѕвездите.

Овен
Верност: Ако во неговата глава тоа не е тоа, истиот момент ќе ве изневери. Не го интересирате многу што не е во ред. Но, ако вистински се вљуби, тогаш ќе ве сака со целото свое срце.

Љубомора и комплицираност : 75%

Бик
Верност: Ја сакаат сигурноста и среќата која им носи цврстата и стабилната врска. Особено ако партнерката финансиски добро стои. Иако не се склони на тоа јавно да ја измамат својата партнерка, тие често фантазираат за некоја друга. Физичкото искушение не им е проблем па ако тоа што потајно посакуваат други не ви е проблем, нема за што да се грижите.

Љубомора и комплицираност: 65%

Близнаци
Верност: Иако сакаат да бидат верни и лојални тоа не им оди од рака. Ќе ве сакаат одреден временски период, а потоа сето тоа ќе исчезне. По неколку месеци ќе ве изневерат. Мажот Близнаци ако не е во сериозна врска обожава да флертува. Кога тој ќе се вљуби се труди вистински да ја задоволи својата партнерка. Сепак овој знак е добар за авантура и секс.

Љубомора: 25% бидејќи не му е многу грижа за вас, а комплицираност 89%
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>