Top
test

Колку добро ги распознавате боите?

Секој четврти човек со одреден степен не ги распознава боите, а многу од нив и не се свесни за тоа. Во ова видео можете да се тестирате дали сте помеѓу нив и колку бои вие распознавате.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>