Top
Nasmevka

Каков тип на мажи сакаат жените родени во Водолија, Стрелец и Овен?

Хороскопскиот знак може да открие многу за нашиот карактер, но исто така и за она што го цениме кај другите луѓе. Врз основа на хороскопскиот знак во кој сте родени, постојат одредени машки карактеристики кои ќе бидат фатални за вас.

Жена Водолија
Овие жени поседуваат голема доза на креативност, тие бараат страствен и духовит маж. Најважно им е нивниот партнер да направи да се чувствуваат исполнето, просветлено и да ги мотивира. Среќата ја поседуваат сами, не дозволуваат да им ја скрати ниту еден маж.

Жена Стрелец
Авантуристи со слободен дух, во потрага по човек со широки погледи кон светот, духовит и шармантен, секогаш подготвен за акција. Задолжително е мажот да знае да ги насмее.

Жена Овен
Станува збор за независни и логички жени. Тие сакаат интелектуални дискусии и сакаат партнер со кој можат да спроведат длабоки разговори. На првпоглед ќе ги купите со самодоверба а потоа бараат да е таа добро поткована и вистинска. Во суштина тие се силни жени, но мора да бидете вие посилни од нив.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>