Top
Mashka-moda-iLike-mk

Како се менувала машката мода во изминатите 100 години

Погледнете како се менувала машката убавина и модните стилови во период од 1915 до 2015 година. Целиот материјал е спакуван во 180 секунди.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *