Top
prijateli

Хороскопски знаци на кои секогаш можете да се потпрете

На некои луѓе буквално секогаш можете да се потпрете, но сепак не ја искористувајте нивната добрина. Тие се родени во неколку хороскопски знаци.

• Секогаш можете да се потпрете на луѓето родени во знакот на Девица.

• На жените родени во знакот на Јарец.

• И на луѓето родени во знакот на Бик може да им верувате безрезервно.

• На луѓето родени во знакот на Водолија секогаш – немојте да се сомневате и ги повредувате.

• Можете да сметате и на Лавовите… сè додека не ги повредите и издадете, ќе ви останат верни и секогаш ќе можете да се потпрете на нив.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>