Top
Teens in love

Хороскопски знаци кои не веруваат во сродни души

Луѓето родени во следните 3 хороскопски знаци најмногу изневеруваат и одбиваат да се променат бидејќи менувањето на партнери им претставува еден од најголемите животни уживања. Тие едноставно не веруваат во сродни души.

Близнаци
На прв поглед се чинат како добродушни весели личности, Близнаците се вистински егоисти на кои сопственото уживање им е на прво, второ и трето место. Тие сакаат забава и адреналин, а верноста на една личност за нив е најздодевната можна опција.

Скорпија
Скорпиите сакаат внимание и успеваат да го добијат од сите страни. Многу се сексуални и сакаат да експериментираат, па често се одлучуваат за полигамни односи за да ги исполнат сопствените потреби и фантазии.

Стрелец
Авантуристи кои не можат својот живот да го замислат на едно место и со една личност. За нив промените се најголема возбуда и затоа ретко кога влегуваат во сериозни врски, а кога ќе го направат тоа многу често доаѓа до неверство од нивна страна.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>