Top
jack-daniels-cokolada-front

Швајцарски чоколада со Jack Daniel’s

Чоколада и виски звучи како одлична комбинација. Токму затоа, во асортиманот на швајцарските чоколада Goldkenn се нашло и ова чоколадо со вкус на најпознатото виски Jack Daniel’s. Кој би можел да му одолее на ова двојно задоволство?

Швајцарски чоколада со Jack Daniel's

Швајцарски чоколада со Jack Daniel's

Швајцарски чоколада со Jack Daniel's

Швајцарски чоколада со Jack Daniel's
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>