Top

Атрактивната Белен

Папарацо фотки од аргентискиот супермодел Белен Родригез, со новиот фудбалер на Рома, Марко Бориело, со кој до неодамна беше во врска. Тие предизвикаа многу реакции во јавноста, а во моментов се зборува дека таа се забавува со некој познат италијански фотограф. Пред да соопшти дека прекинува со Бориело, таа изјави:  “Бориело е најсекси фудбалер на светот”.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>