Top

Камера за вашето урбано секојдневие

Lytro камерата е новиот производ кој ќе го подигне фотографирањето на повисоко ниво. Тој има мали димензии, со што е лесно пренослив, алуминиумско тело на кое има две копчиња, за вклучување и фотографирање, како и екран осетлив на допир. Достапен е во неколку бои, и претставува совршен додаток за вашето урбано секојдневие. Ќе биде пуштен во продажба на почетокот од 2012.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.

 
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>