Top

Футуристички ладилник

Овој футуристички био ладилник, дизајниран од Јуриј Дмитриев, е четири пати помал од конвенционалните ладилници. Ладилникот нема полици, туку продуктите едноставно се ставаат во гел, кој е без мирис. На тој начин, храната и пијалоците се ладни, лесно достапни и го задржуваат својот мирис. Ладилникот е прилагодлив- може да се закачи вертикално, хоризонтално, па дури и на таванот.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>