Top
Волшебна зимска приказна

Волшебна зимска приказна

Во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници, луксузниот бренд за накит „Cartier“ ги поздрави своите клиенти со едно интересно анимирано видео чие дејство се одвива во Париз, и тоа во 1920 година.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>