Top
GoPro Hero 2

Во водите на Охридското Езеро

Преку видеото на Дамјан Петрески имате можност да го запознаете Охридското Езеро и неговите убавини од еден поинаков аспект, подводен. Видеото е снимено на две локации-Трпејца и Пештани, со помош на GoPro Hero 2 камера.

Уживајте!


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>