Top
Sechenje-lubenica-iLike-mk-F

Трик за совршено исечени парчиња лубеница

Погледнете го видеото во кое една искусна домаќинка ви ја открива тајната за брзо и лесно сечење на идеални резенки лубеница, на кои никој нема да им одолее.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>