Top
Bebe-uspieno-so-trik-iLike-mk

Видео: Татко го успива своето бебенце за помалку од минута со едноставен трик

Сите родители знаат дека успивањето на бебето во првите месеци е една од најтешките задачи. Многумина од нив пробуваат различни начини и трикови како да го успијат новороденчето.

Погледнете како Нејтан Дејло го заспива своето мало синче Сет. Верувале или не, Сет за помалку од 1 минута почнува да плови во светот на соништата.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>