Top
Слатка борба меѓу еден татко и неговото синче

Слатка борба меѓу еден татко и неговото синче

Дали некогаш сте замислувале како изгледа бебе-борец? Веројатно, не! :)

Ова видео, во кое се борат еден татко и неговото неколкумесечно бебе, ќе изнуди насмевка на вашето лице.

Таткото вели дека би можел да се бори со неговото мало бебенце по цел ден бидејќи таа активност го исполнува и полни со позитивна енергија.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>