Top
Перо Антиќ и кошаркарите на Атланта ви посакуваат среќни празници

Перо Антиќ и кошаркарите на Атланта ви посакуваат среќни празници

Македонскиот репрезентативец Перо Антиќ испрати своја честитка на македонски јазик за претстојните празници, како дел од заедничката божиќна видео-честитка на кошаркарите на Атланта Хоукс.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>